avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 936 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vă rog respectuos să mă ajutați să găsesc arhiva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vă rog respectuos să mă ajutați să găsesc arhiva fostei ...

Vă rog respectuos să mă ajutați să găsesc arhiva fostei societăți SC Exfor SA București deoarece am nevoie de o adeverință de grupă in vederea pregătirii dosarului de pensionare

Alte discuții în legătură

Buna ziua si la multi ani ! ( doamnelor si domnisoarelor) . ma ... Ioan Doru Morteanu Ioan Doru Morteanu Buna ziua si LA MULTI ANI ! ( doamnelor si domnisoarelor) . Ma numesc Ioan Doru Morteanu. Pentru intocmirea dosarului de pensionare am nevoie de adeverinte de ... (vezi toată discuția)
In perioada 1981-1985 am lucrat la sugtc 3 voluntari ( statia ... tirnacopion tirnacopion In perioada 1981-1985 am lucrat la SUGTC 3 Voluntari ( Statia Utilaj Greu Transport Constructii) din Sos Voluntari ,transformata dupa 90 in Teramen SA si ... (vezi toată discuția)
Caut arhiva timb bucuresti ghinitamanole ghinitamanole am fost angajat in 1972 si ca tot omu vreau sa ies la pensie.. nu o gasesc nu dau de ea.. stie cineva de aceasta firma unde se gaseste arhiva? (vezi toată discuția)