Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Probatiune si munca.Drept penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Probatiune si munca.Drept penal

Daca am primit inchisoare cu suspendare sub supeaveghere si ore de lucru in folosul comunitatii,dar eu locuiesc in strainatate cu familia.Urmeaza sa am prima infatisare la probatiune ce as putea sa fac fiindca nu pot merge lunar in tara,deoarece lucrez.Se poate sa merg o data sau se doua ori pe an in tara sa lucrez si la probatiune???
Multumesc
AlyComy07, utilizator
Vorbiți la probațiune.
Aveti dreptul sa apelati și la avocat daca apar probleme.

București 2024
Manuela Rășină, administrator