avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1012 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua, Imi expira buletinul curand si doresc ca ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua, Imi expira buletinul curand si doresc ca noul buletin ...

Buna ziua,

Imi expira buletinul curand si doresc ca noul buletin sa il fac in alt judet, cu contractul de comodat (inregistrat la notar), fara a fi nevoie de acord, instiintare, prezenta fizica a proprietarilor (2 proprietari) ?

Alte discuții în legătură

Buletin in localitate diferita mirceam11 mirceam11 Buna ziua, In curand imi va expira buletinul, iar avand in vedere ca nu mai locuiesc in orasul natal as dori sa imi schimb adresa de domiciul. Cu ... (vezi toată discuția)
Ajutor - buletin sau buletin provizoriu vip2you17 vip2you17 buna ziua am nevoie ajutor, este vorba ca propietara e plecata in spania si nu poate fii prezenta sa imi fac noul buletin, mi-a expirat buletinul pe data 24 ... (vezi toată discuția)
Inscrierea contractului de comodat in cartea funciara perchiumihaela perchiumihaela buna ziua.am un contract de comodat si proprietarul nu doreste sa il inregistreze la cartea funciara.ce pot face si daca pot inregistra contractul fara ... (vezi toată discuția)