Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Garaj folosit drept depozit de bauturi.Salutare, in ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Garaj folosit drept depozit de bauturi.Salutare, in spatele blocului unde locuiesc se gasesc cateva ...

Salutare, in spatele blocului unde locuiesc se gasesc cateva garaje auto, unde un individ a cumparat/inchiriat un nr. de 3 unitati pentru a le folosi drept depozit marfa. Acest aspect imi provoaca un deranj sporit, avand in vedere zgomotul produs de traficul auto foarte ridicat si de incarcatul/descarcatul baxurilor cu marfa. Am de-a face cu autoutilitare mari ce descarca marfa de 1-2 ori pe saptamana si cu utilitara si/sau autovehiculul individului respectiv ce vine sa ia marfa din garaj de 4-6 ori pe zi, in fiecare zi. Intrebarea mea, are voie sa desfasoare o astfel de activitate intr-o zona exclusiv rezidentiala?
Va multumesc, daca este nevoie de alte detalii, va stau la dispozitie.
trying4nothing, utilizator