Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contracte comerciale
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contracte comerciale

Buna ziua, Va sa-mi spuneti care este diferenta intre contract de colaborare intre un PFA si o societate, contract de agent adica contract de intermediere si un contract de comision.
Multumesc!