Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Extradare refuz
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Extradare refuz

Salut pe 7 august am fost condamntat la 7 ani inchisioare pentru un viol pe care nu lam făcut ziza fapta comisa 2 septemrie 2014 dupa aproape 10 ani ma condamnat eu tot acest timp am locuit in anglia am familie umreaza sa ma casatoresc am loc de munca cand o sa ma aresteze vreu sa refuz , o sa pot face condamnarea in uk închisoare sau cu bratara
PeAlin, utilizator