avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 666 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... ce ar trebui sa fac in contextul in care parintii imi ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

ce ar trebui sa fac in contextul in care parintii imi tin actele ...

ce ar trebui sa fac in contextul in care parintii imi tin actele la ei (certificat de nastere) si eu trebuie sa imi refac buletinul dupa divort

Alte discuții în legătură

Nu am certificat de nastere si nu figurez in registrul evidentei populatiei ca fiind nascut adicon85 adicon85 Buna ziua am si eu o intrebare. Mi-am pierdut buletinul si certificatul de nastere si m-am dus sa imi fac altele insa de la primarie mi-au spus ca nu figurez ... (vezi toată discuția)
Bună ziua. acum câteva zile am împlinit 18 dar din păcate ... Iustin3nn Iustin3nn Bună ziua. Acum câteva zile am împlinit 18 dar din păcate părinții mei sunt divorțați și eu trăiesc cu tatăl meu care este abuziv și dependent de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, avem o situație dificila in care mama mea și a refăcut ... Annamaria2306 Annamaria2306 Buna ziua, Avem o situație dificila in care mama mea și a refăcut viața împreuna cu altcineva și in 2020 aceasta a născut. Menționez ca mama mea nu ... (vezi toată discuția)