Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, cum se împart costurile cu măsurătorile ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, cum se împart costurile cu măsurătorile cadastrale pentru ...

Bună ziua, cum se împart costurile cu măsurătorile cadastrale pentru moștenitori, într-o dezbatere succesorală și în baza cărei/căror legi ?
sygrad, utilizator