avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 800 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, cum se împart costurile cu măsurătorile ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, cum se împart costurile cu măsurătorile cadastrale pentru ...

Bună ziua, cum se împart costurile cu măsurătorile cadastrale pentru moștenitori, într-o dezbatere succesorală și în baza cărei/căror legi ?
Ultima modificare: Marți, 13 August 2024
sygrad, utilizator

Alte discuții în legătură

Cum se poate proceda pentru pentru a nu plăti în plus la o succesiune? M.I.C. M.I.C. Soția mea este unic moștenitor al tatălui ei, care a fost ultimul decedat dintre părinții săi. Moștenește mai multe bunuri, printre care și câteva ... (vezi toată discuția)
Cum se numește actul notarial prin care moștenitorii legali fac o înțelegere privind împărțirea masei succesorale înainte de dezbaterea succesiunii? bratone bratone cum se numeste actul notarial prin care mostenitorii legali( mama cu 2 fice si un fiu) fac o intelegere amiabila privind impartirea masei succesorale inainte ... (vezi toată discuția)
Uzucapiune imobiliara extratabulara - indicare pârâţi şi ... laurente laurente Uzucapiune imobiliara extratabulara - indicare pârâţi şi intocmire documentatie cadastrala Buna ziua. Am 2 intrebari la care nu am gasit inca un ... (vezi toată discuția)