Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua, Am o vila cu 3 camere si as dori sa o ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua, Am o vila cu 3 camere si as dori sa o inchiriez in ...

Buna ziua,

Am o vila cu 3 camere si as dori sa o inchiriez in regim hotelier (pe Airbnb), pe persoana fizica. As dori sa stiu daca este posibil acest lucru (fara deschiredea unui PFA) si care sunt primii pasi de parcurs.

Va multumesc!
Aveti de parcurs documentatia de aici : [ link extern ] /
Pentru alte informatii contactati autoritatea respectiva.