avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 865 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Încetarea contractului de munca s-a făcut în ultima ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Încetarea contractului de munca s-a făcut în ultima zi a lunii. ...

Încetarea contractului de munca s-a făcut în ultima zi a lunii. Pentru luna respectiva, în câte am fost în preaviz, trebuie sa mi se dea și banii pe concediul aferent celor 30 de zile, respectiv pentru 2 zile de concediu odihna?

Alte discuții în legătură

Concediere dupa concediu? felinutza_4ever felinutza_4ever Buna.Am si eu o nelamurire.E vb de faptul ca sefii m-au trimis in concediu de odihna mai repede decat trebuia si nu mi-au dat nici banii aferenti concediului ... (vezi toată discuția)
Concediu de odihna cdanut cdanut Buna ziua, Am si eu o situatie cu o persoana caruia i se desface contractul de munca pe motiv de reorganizare, este in preaviz, si mai are 6 zile de concediu ... (vezi toată discuția)
Nr zile concediu de odihna ilaria.ada ilaria.ada buna seara. daca un angajat dintr-o unitate bugetara a fost in concediu medical 6 luni, concediul de odihna se acorda in totalitate sau se calculeaza ... (vezi toată discuția)