Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Accesarea site-rilor pornografice constitie ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Accesarea site-rilor pornografice constitie infractiune?Daca ...

Accesarea site-rilor pornografice constitie infractiune?Daca da ce prevede codul penal?
Nu.