Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... buna ziua.va rog sa.mi spuneti ce sunt conturile ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

buna ziua.va rog sa.mi spuneti ce sunt conturile Revolut? pot ...

buna ziua.va rog sa.mi spuneti ce sunt conturile Revolut? pot fi utilizate in Romania?
Sunt conturi ca cele de la banca soar ca aici totul se face din aplicatie, nu mergi la ghiseu ca nu exista ( sau nu stiu eu) vreunul in tara.

Se pot utiliza fara probleme pentru diverse tranzactii, imprumituri... scoate bani de la bancomat...

Cititi site-ul dumnealor si acolo gasiti tot ce va intereseaza.