avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1320 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am depus dosarul pentru pensie la limita de varsta. In ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am depus dosarul pentru pensie la limita de varsta. In perioada ...

Am depus dosarul pentru pensie la limita de varsta. In perioada intre depuneri dosarului si primiri deciziei pot continua sa lucrez ca angajat ? Dupa ce primesc decizia cum trebuie sa procedez daca vreau pe langa pensie sa si continui sa lucrez ca angajat

Alte discuții în legătură

Decizie pensionare loralex loralex Ac dori sa stiu daca se ia in calculul pensiei perioada de 3-4 luni lucrate de la data depunerii dosarului de pensionare si pana la data primirii ... (vezi toată discuția)
Cim pensionar silvia99 silvia99 daca o persoana si-a depus dosarul de pensie la limita de varsta (si acest \\"proces\\" dureaza oricat intre 1 si 3 luni), este posibil/legal sa se angajeze in ... (vezi toată discuția)
Decizie de pensionare Alexandra Ilie Alexandra Ilie Buna ziua, Am o salariata careia i s-a eliberat decizia de pensionare pentru limita de varsta, ieri! Cum ar trebui eu sa procedez? trebuie incetat contractul ... (vezi toată discuția)