avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 724 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Bună ziua! Dacă eu sunt angajat în altă funcție ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Bună ziua! Dacă eu sunt angajat în altă funcție decât cea ...

Bună ziua! Dacă eu sunt angajat în altă funcție decât cea de șofer , pot plăti fi pus să plătesc reparațiile în caz de fac un accident cu mașina de servici?

Alte discuții în legătură

Asigurare Utu2010 Utu2010 Buna Am si eu o problema daca ma poate ajuta cineva Tata acum cateva luni a mers cu masina si a avut un accident ... a lovit o masina in spate A dat ... (vezi toată discuția)
Aciident de masina,sofer altul decat proprietarul ponturi ponturi una ziua, de curand am vazut un accident de masina din care am scapat ca din minune cu viata....(rostogolit de 4 ori cu un matiz,tarat pe o parte ...dar am ... (vezi toată discuția)
Raspundere civila delictuala pentru fapta proprie ro280988 ro280988 Buna dimineata. As vrea sa propun o intrebare, din sfera dreptului civil. In speta, in cursul zilei de ieri, am fost implicat intr-un accident de circulatie, ... (vezi toată discuția)