Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua am fost récent la Bucuresti si depozitarul ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua am fost récent la Bucuresti si depozitarul central ...

Buna ziua am fost récent la Bucuresti si depozitarul central pentru ridicarea dividentelor nu exista m-au plimbat de la o adressa la alta Fara sa gasesc un représentant
Cum as putea face sunt cetateana franceza cu domicil in France
Despre ce societatea vorbiti?
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]