Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am furat dintr un magazin,produsele le am platit pe ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am furat dintr un magazin,produsele le am platit pe loc deoarece ...

Daca Am furat dintr un magazin,la ieșire angajații m au pus să plătesc produsele,le am platit deoarece m au văzut pe camere,nu mi au luat nici un fel de date sau informații suplimentare despre mine ce mi se poate întâmpla dacă mi au luat bonul fiscal?
Darius8100, utilizator