Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cheltuiala cu chiria se poate deduce?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cheltuiala cu chiria se poate deduce?

Salutare, am un spatiu inchiriat pe societate de la o primarie, cheltuiala cu chiria se poate deduce? Tin sa mentionez ca ei imi emit chitanta lunar in baza contracului, nu imi ofera factura.
george-neagu, moderator
Cheltuiala cu chiria se poate deduce pe baza chitanței primite.