avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1254 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Detasare transnationala - acte aditionale
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Detasare transnationala - acte aditionale

Buna ziua,


Pe perioada detasarii transnationale (nu transport), se pot incheia acte aditionale si se pot face modificari ale contractelor )salariu, functie, etc)?

Alte discuții în legătură

Detasare salariati in austria pe o perioda de 6 luni Vasile Gina Vasile Gina Buna ziua, Am o societate care va detasa in Austria pe o perioada de 6 luni o parte din salariati. Am facut acte aditionale la contract dar am cateva ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie specifica detasarii transnationale diferentiata loricazacu loricazacu Buna ziua, O societate din Romania care are obiect de activitate transportul international de bunuri, acorda lunar soferilor o indemnizatie specifica ... (vezi toată discuția)
Contract de munca stefan61 stefan61 Buna ziua! Sint in curs de perfectare a unui contract de munca si am niste nedumeriri,daca poate ... (vezi toată discuția)