Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Anii în care ai muncit la pensie nu se iau în ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Anii în care ai muncit la pensie nu se iau în calcul? Bună ziua. Este adevărat că în noua lege a pensiilor care ...

Bună ziua.
Este adevărat că în noua lege a pensiilor care intră în vigoare la 1 septembrie 2024 se spune că: "anii în care ai muncit la pensie nu se iau în calcul".
Mulțumesc
Se i-au în calcul,dar nu se acordă puncte de stabilitate pentru ei.