avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1776 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Daca detin un imobil cu fosta sotie, suntem trecuti in ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Daca detin un imobil cu fosta sotie, suntem trecuti in actul ...

Daca detin un imobil cu fosta sotie ,suntem trecuti in actul de proprietate ,ambi poate deschide un magazin in acel imobil fara acordul meu
Cel mai recent răspuns: Adrian ALBU , Avocat 14:27, 3 Septembrie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Pentru înființarea unui punct de lucru sau sediu are nevoie și de acordul dvs (locațiune, comodat).

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Daca am un imobil impreună cu fosta zotie ,poate deschide un ... Nikuvoicu Nikuvoicu Daca am un imobil impreună cu fosta zotie ,poate deschide un magazin in acel imobil fara acordul meu (vezi toată discuția)
Contract deomodat monicanico monicanico Am impreuna cu fostul sot un service auto.Isi poate face contract de comodat si apoi sa-si deschida un punct de lucru acolo fara acordul meu? (vezi toată discuția)
Ce documente sunt necesare ptr deschiderea pct.de lucru ? Cezar66 Cezar66 Bună ziua ! Vreau sa deschid pct de lucru odata cu infiintarea firmei. In afară de contractul de inchiriere (dovada detinerii spatiului) mai am nevoie de ... (vezi toată discuția)