Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Daca detin un imobil cu fosta sotie, suntem trecuti in ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Daca detin un imobil cu fosta sotie, suntem trecuti in actul ...

Daca detin un imobil cu fosta sotie ,suntem trecuti in actul de proprietate ,ambi poate deschide un magazin in acel imobil fara acordul meu
Pentru înființarea unui punct de lucru sau sediu are nevoie și de acordul dvs (locațiune, comodat).