avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1936 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde aș putea găsi arhiva pentru ieelif voluntari ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde aș putea găsi arhiva pentru ieelif voluntari din anul ...

Unde aș putea găsi arhiva pentru ieelif voluntari din anul 1984 până în anul 1991 pentru vechime în munca
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:55, 6 Septembrie 2024

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua.soacra mea a lucrat la uzinele chimice romăne din ... Dumitru dana Dumitru dana Bună ziua.soacra mea a lucrat la uzinele chimice romăne din anul 1979 pană in anul 1984...cum poate lua adeverință pt casa de pensii dat fiind că la acea ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. socrul meu a fost angajat al trustului de instalatii ... Tero Tero Buna ziua. Socrul meu a fost angajat al Trustului de Instalatii si Montaj Bucuresti in perioada 1970-1993.Unde pot gasi arhiva pentru a punea lua vechimea in ... (vezi toată discuția)
Arhive Flor Detesan Flor Detesan Sotul a fost detasat de la intreprinderea chimica Turda prin firma Arcom Bucuresti in LIBIA pentru 2 ani in perioada 1984-1986 . Nu stiu in prezent unde se ... (vezi toată discuția)