avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1938 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua Am lucrat in perioada Noiembrie 1990- ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua Am lucrat in perioada Noiembrie 1990- Aprilie 1994, ...

Buna ziua
Am lucrat in perioada Noiembrie 1990- Aprilie 1994, la ICERP (Institutul de Cercetari in Rafinarii si Petrochimie) din Ploiesti. Denumire anterioara ICITPR (Institutul de Cercetări şi Inginerie Tehnologică în Petrochimie şi Rafinare).
As dori sa stiu unde gasesc arhivele pentru perioada lucrata pentru a-mi folosi la depunerea actelor de pensionare. Multumesc anticipat ! Cu stima !
Ultima modificare: Vineri, 6 Septembrie 2024
FlorinVlasceanu, utilizator

Alte discuții în legătură

Buna ziua . detinator arhiva Munteanua Violeta Munteanua Violeta Sotul meu a lucrat din 1984 1990 ca sudor la TAGCMRTC Antrepriza de Constructii Montaje si Reparatii In Industria Chimică Făgăraș nu stim unde este.pt o ... (vezi toată discuția)
Buna seara, am urmatoarea problema : firma iacm dimbovita (transformata ... Mihai/2061 Mihai/2061 Buna seara, am urmatoarea problema : firma IACM Dimbovita (transformata ulterior in CONSIRD SA), unde am facut stagiatura in 1986-1989,s-a desfiintat prin ... (vezi toată discuția)
Temei juridic recunoastere grupe de munca Corneliu0962 Corneliu0962 Buna ziua, In urma unei adrese facute catre CNNP privind verificarea stagiului complet de cotizare in vederea iesirii la pensie, am primit raspuns, ca anul ... (vezi toată discuția)