Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua Am lucrat in perioada Noiembrie 1990- ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua Am lucrat in perioada Noiembrie 1990- Aprilie 1994, ...

Buna ziua
Am lucrat in perioada Noiembrie 1990- Aprilie 1994, la ICERP (Institutul de Cercetari in Rafinarii si Petrochimie) din Ploiesti. Denumire anterioara ICITPR (Institutul de Cercetări şi Inginerie Tehnologică în Petrochimie şi Rafinare).
As dori sa stiu unde gasesc arhivele pentru perioada lucrata pentru a-mi folosi la depunerea actelor de pensionare. Multumesc anticipat ! Cu stima !
FlorinVlasceanu, utilizator