avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1013 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua . Detinator arhiva
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua . Detinator arhiva

Sotul meu a lucrat din 1984 1990 ca sudor la TAGCMRTC Antrepriza de Constructii Montaje si Reparatii In Industria Chimică Făgăraș nu stim unde este.pt o adeverință de gr 2 ma ajuta la.casa de pensii multumesc
Ultima modificare: Miercuri, 6 Noiembrie 2019
Cornel Vasile, Consilier juridic
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:07, 6 Mai 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Incercati la :
1. Arhiva T.C.M.R.I.C. BUCURESTI (in ultima perioada se numea COREMO SA BUCURESTI intrata in faliment) se gaseste la S.C. ARHIVUM S.R.L. , strada Avicola nr.3 Maracineni , judetul Giurgiu

2. Comrep S.A. - provenind din transformarea Trustului de Constructii Montaj si Reparatii in Rafinarii si Petrochimie Ploiesti(TCMRIC) de care apartinea santierul Fagaras
[ link extern ]
Buna seara DNA , ați aflat răspunsul ?

Munteanua Violeta a scris:

Sotul meu a lucrat din 1984 1990 ca sudor la TAGCMRTC Antrepriza de Constructii Montaje si Reparatii In Industria Chimică Făgăraș nu stim unde este.pt o adeverință de gr 2 ma ajuta la.casa de pensii multumesc

COMREP SA - este in functiune

Municipiul Ploieşti, Str. GHE.GR.CANTACUZINO, Nr. 32, Județ Prahova


~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună seara! am nevoie de o adeverință de salarizare și grupă ... Iulia_dulcik7@yahoo.com Iulia_dulcik7@yahoo.com Bună seara! Am nevoie de o adeverință de salarizare și grupă de la TCCH Midia Navadari,grup șantiere Navadari pe perioada 1981-1991 numele Călin ... (vezi toată discuția)
Caut arhiva iugtag oradea bncc bncc Buna ziua! Din 1984 pana in 1989 am lucrat la firma IUGTAG Oradea cu sediul in Bucuresti in cadrul TAGCMRIC Oradea. Stiu ca firma s-a desfintat, nu mai exista ... (vezi toată discuția)
Arhiva t.c.m.r.i.c Ionut2929 Ionut2929 Buna ziua. Unde s-ar gasi arhiva muncitorilor din perioada 1982-1989 Trustul de constructie, montaj, reparatii in industria chimica(T.C.M.R.I.C) Bucuresti. Am ... (vezi toată discuția)