Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua . Detinator arhiva
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua . Detinator arhiva

Sotul meu a lucrat din 1984 1990 ca sudor la TAGCMRTC Antrepriza de Constructii Montaje si Reparatii In Industria Chimică Făgăraș nu stim unde este.pt o adeverință de gr 2 ma ajuta la.casa de pensii multumesc
Cornel Vasile, Consilier juridic
Incercati la :
1. Arhiva T.C.M.R.I.C. BUCURESTI (in ultima perioada se numea COREMO SA BUCURESTI intrata in faliment) se gaseste la S.C. ARHIVUM S.R.L. , strada Avicola nr.3 Maracineni , judetul Giurgiu

2. Comrep S.A. - provenind din transformarea Trustului de Constructii Montaj si Reparatii in Rafinarii si Petrochimie Ploiesti(TCMRIC) de care apartinea santierul Fagaras
[ link extern ]
Buna seara DNA , ați aflat răspunsul ?

Munteanua Violeta a scris:

Sotul meu a lucrat din 1984 1990 ca sudor la TAGCMRTC Antrepriza de Constructii Montaje si Reparatii In Industria Chimică Făgăraș nu stim unde este.pt o adeverință de gr 2 ma ajuta la.casa de pensii multumesc

COMREP SA - este in functiune

Municipiul Ploieşti, Str. GHE.GR.CANTACUZINO, Nr. 32, Județ Prahova