avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 984 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună seara! Am nevoie de o adeverință de salarizare ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună seara! Am nevoie de o adeverință de salarizare și grupă ...

Bună seara! Am nevoie de o adeverință de salarizare și grupă de la TCCH Midia Navadari,grup șantiere Navadari pe perioada 1981-1991 numele Călin Adrian!! De unde o pot lua sau sa îmi lăsați un nr de telefon
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:33, 27 Septembrie 2023
Adresati-va societatii Uberum S.R.L . Braila
[ link extern ] /

Trustul- antrepriza generala de constructii industriale Constanta- fost Trustul de constructii chimice Midia- Navodari
Nu este la Brăila că sa interesat tatăl meu!
In 1984 Trustul de constructii chimice Midia- Navodari si-a schimbat denumirea in Trustul- antrepriza generala de constructii industriale Constanta care a devenit in decembrie 1990 "Tcind" - S.A.

Intrebati si aici
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua! stiti cumva unde poate fi gasita arhiva anului 1978 ... Alexhhhh Alexhhhh Buna ziua! Stiti cumva unde poate fi gasita arhiva anului 1978 al societatii mc ind trust constructii chimice midia (statia utilaj transport Navodari, ... (vezi toată discuția)
Buna ziua . detinator arhiva Munteanua Violeta Munteanua Violeta Sotul meu a lucrat din 1984 1990 ca sudor la TAGCMRTC Antrepriza de Constructii Montaje si Reparatii In Industria Chimică Făgăraș nu stim unde este.pt o ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, va rog sa ma ajutati ! nici arhivele nationale nu ... nicoletanicoleta nicoletanicoleta Buna ziua, Va rog sa ma ajutati ! Nici arhivele nationale nu stiu unde se afla arhiva de la Trust de Constructii Agrozootehnice Bucuresti ,fost T.C.I.A ... (vezi toată discuția)