Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună seara! Am nevoie de o adeverință de salarizare ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună seara! Am nevoie de o adeverință de salarizare și grupă ...

Bună seara! Am nevoie de o adeverință de salarizare și grupă de la TCCH Midia Navadari,grup șantiere Navadari pe perioada 1981-1991 numele Călin Adrian!! De unde o pot lua sau sa îmi lăsați un nr de telefon
Adresati-va societatii Uberum S.R.L . Braila
[ link extern ] /

Trustul- antrepriza generala de constructii industriale Constanta- fost Trustul de constructii chimice Midia- Navodari
Nu este la Brăila că sa interesat tatăl meu!
In 1984 Trustul de constructii chimice Midia- Navodari si-a schimbat denumirea in Trustul- antrepriza generala de constructii industriale Constanta care a devenit in decembrie 1990 "Tcind" - S.A.

Intrebati si aici
[ link extern ] /