Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună seara , Va rog sa imi spuneti unde exista ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună seara , Va rog sa imi spuneti unde exista ...

Bună seara ,
Daca cineva stie , va rog sa imi spuneti unde exista arhiva Centrului de Cercetare pentru Automatizare București ( C.C.A.B .) .
Va multumesc ,
Monica Roman
Puteti intreba aici
[ link extern ] /