avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1514 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună seara, Știe cineva unde se afla arhiva de la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună seara, Știe cineva unde se afla arhiva de la TUTUNUL BUCURESTI? ...

Bună seara,
Știe cineva unde se afla arhiva de la TUTUNUL BUCURESTI?
Mulțumesc anticipat,
Sanda Nicolaescu
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:00, 14 Septembrie 2024
Cred ca ar trebui sa ne dati denumirea exacta a societatii/intreprinderii , intrucat nu se poate identifica prin denumirri incorecte.

De exemplu, TUTUNUL ROMANIA S.A. Bucureşti , SOCIETATEA NATIONALA TUTUNUL ROMANESC SA, SOCIETATEA NATIONALA TUTUNUL ROMANESC SUCURSALA FABRICA DE TIGARETE BUCURESTI SA este denumirea anterioară a actualei GALAXY TOBACCO SA etc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua, unde aș putea găsi arhiva fostei fabrici de textile ... Gabriela Levențu Gabriela Levențu Bună ziua, unde aș putea găsi arhiva fostei fabrici de textile DACIA? Am nevoie de adeverință pentru dosarul de pensionare. (vezi toată discuția)
Arhive carti de munca cirnu72 cirnu72 Buna ziua,locatia arhivei IMEB de unde pot scoate o adeverinta cu grupa de munca ? (vezi toată discuția)
Arhive carti de munca iulya_muzzy iulya_muzzy Buna. Am nevoie de o informatie. Unde as putea gasi arhiva cartilor de munca a unei societati care s-a desfiintat de cativa ani? Ma intereseaza incadrarea ... (vezi toată discuția)