Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună seara, Știe cineva unde se afla arhiva de la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună seara, Știe cineva unde se afla arhiva de la TUTUNUL BUCURESTI? ...

Bună seara,
Știe cineva unde se afla arhiva de la TUTUNUL BUCURESTI?
Mulțumesc anticipat,
Sanda Nicolaescu
Cred ca ar trebui sa ne dati denumirea exacta a societatii/intreprinderii , intrucat nu se poate identifica prin denumirri incorecte.

De exemplu, TUTUNUL ROMANIA S.A. Bucureşti , SOCIETATEA NATIONALA TUTUNUL ROMANESC SA, SOCIETATEA NATIONALA TUTUNUL ROMANESC SUCURSALA FABRICA DE TIGARETE BUCURESTI SA este denumirea anterioară a actualei GALAXY TOBACCO SA etc.