avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1747 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Prietena mea este din filipine. Vrem să ne casatorim. ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Prietena mea este din filipine. Vrem să ne casatorim. Cum procedez ...

Prietena mea este din filipine. Vrem să ne casatorim. Cum procedez sa poata primi viză si sa vina aici in Romania?

Alte discuții în legătură

Buna - venire în românia filipineză cu copil făcut cu un cetățean român blyly blyly am o simpla intrebare .. sotul meu sa combinat cu o filipinez. si are un copil . cum poate sa oa duca in romania .. find castaorit legal cu acte in tara (vezi toată discuția)
2 copii impreuna cu o filipineza Mircea2all Mircea2all Buna seara! As dori sa aflu care ar fi modalitatea cea mai simpla de a-mi aduce in Romania prietena filipineza si copii nostri nascuti in filipine cu ... (vezi toată discuția)
Viza/permis sedere cetatean strain evelyn4 evelyn4 Prietenul meu e cetatean filipinez si am vrea sa ne mutam impreuna in Romania. Am tot citit pe net si inca sunt nelamurita in legatura cu toate demersurile ... (vezi toată discuția)