Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua,multumesc f.mult domnule Carp. Si dupa ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua,multumesc f.mult domnule Carp. Si dupa aceasta interpretare ...

Buna ziua,multumesc f.mult domnule Carp.
Si dupa aceasta interpretare cum se va calcula cazul meu?
Cu multumiri
Nu mai deschideti topicuri, dupa topicuri.
Nu am un raspuns pentru acest lucru.
Doar cred ca vor ramane in plata punctele realizate pana la 31/08/2024.