Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, daca o persoana a terminat facultatea la 24 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, daca o persoana a terminat facultatea la 24 ani si ...

Buna ziua, daca o persoana a terminat facultatea la 24 ani si a lucrat in grupa 1 cum e pisibil sa cotizeze 35 ani ? In cazul acesta nu se mai tine xont de condittule grele in care a lucrat?
Asta spune noua lege.