avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 932 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Armata si facultatea la zi conteza ca ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Armata si facultatea la zi conteza ca punctaj la cuantumul ...

Buna ziua!
Armata si facultatea la zi conteza ca punctaj la cuantumul pensiei pe legea 263 ? In decizie la litera G nu sunt eventuale puncte corsepunzator celor 5ani si 9luni.

Alte discuții în legătură

Am primit decizia de pensionare pe l 263. in viitoarea decizie ... daniel cucu daniel cucu Am primit Decizia de pensionare pe L 263. In viitoarea decizie pe L 360 voi primi ceva puncte in plus pentru 4 ani facultate +9 luni armata ? Nu am puncte de ... (vezi toată discuția)
Recalculare pensie Dimi Martha Dimi Martha Buna ziua. Va rog sa-mi spuneti daca am vreo sansa sa-mi fie recalculata pensia la cerere deoarece suspicionez ca s-a gresit ceva la calcul. ... (vezi toată discuția)
Calculul punctului de pensie pentru perioade asimilate stagiului de cotizare sorineldobre sorineldobre Cf. legii 263/2010 perioadele asimilate la contributie la pensie se calculeaza luand ca baza de calcul o anumita suma. In cazul meu perioadele asimilate sunt ... (vezi toată discuția)