Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Amnistia fiscala pentru taxa inceperii constructiilor ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Amnistia fiscala pentru taxa inceperii constructiilor unui imobil?

Amnistia fiscala OUG 107/2024, este aplicata si persoanelor fizice pentru dobanzile generate de taxa neachitata in termen, a inceperii constructiilor unui imobil ? Inspectoratul de Constructii se raporteaza la aceasta ordonanta ?
george-neagu, moderator