Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... functie specifica
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

functie specifica

cum incadrez o persoana a carei functie nu se mai regaseste in grila din 330/2009,si cum stiu daca este functie specifica si cer avizul ministerului,sau o asimilez cu o functie din noua grila sau cu o functie din organigrama mea.
Asimilati cu o functie din organigrama dvs ...:)