avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1872 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... IMSAT sporuri, Drobeta ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

IMSAT sporuri, Drobeta ...

Buna ziua! Pt adeverinte de sporuri de la fost IMSAT Drobeta Tr.Severin, unde am putea apela? Multumim.
Ultima modificare: Luni, 16 Septembrie 2024
gabipetriu, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:10, 16 Septembrie 2024
Intrebati aici
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ati putea sa-mi spuneți unde se află arhiva de la fosta Întreprindere ... Popescu Julieta Popescu Julieta A-ti putea sa-mi spuneți unde se află arhiva de la fosta Întreprindere Administrativa Camine Cantine Valea Jiului, am nevoie de adeverință cu sporurile pt ... (vezi toată discuția)
Recalcularea pensiei si calculul pentru sporuri itsa28 itsa28 Buna ziua!Apelez la dvs. cu o intrebare privind recalcularea pensiei si acordarea sporurilor pt a II-a grupa de munca.Din ce am inteles nemultumirea lui este ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, domnule avocat, va rog foarte mult sa-mi spuneti daca ... COSTICA DALBAN COSTICA DALBAN Buna ziua, Domnule avocat, Va rog foarte mult sa-mi spuneti daca dumneavoastra ma puteti ajuta, in vederea obtinerii adeverintei pentru dobandirea GRUPEI de ... (vezi toată discuția)