Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna dimineata! Ma poate ajuta cineva cu lista ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna dimineata! Ma poate ajuta cineva cu lista notarilor romani ...

Buna dimineata!
Ma poate ajuta cineva cu lista notarilor romani ce activeaza in Spania si Italia, este undeva o lista publicata?
Multumesc!
Zi buna tuturo membrilor!
Ambasadele şi consulatele României pot efectua o serie de operaţiuni notariale prin care să asigure capacitatea actelor întocmite de cetăţenii români în străinătate de a îşi produce efectele juridice pe teritoriul României şi în faţa autorităţilor române.
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]
si aici: [ link extern ]