Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Buna ziua, am un PFA si aunt foarte curios daca as ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Buna ziua, am un PFA si aunt foarte curios daca as putea sa imi ...

Buna ziua, am un PFA si aunt foarte curios daca as putea sa imi deduc cheltuielile scolare ale copilului stiu ca anul trecut a fost ceva proiect prin care puteai sa deduci pana la 1600 ron din cheltuielile scolare pe firma , dar pe pfa nu stiu, este posibil?
Dacă plătiți impozit pe venit termenul "deducere" e impropriu