Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Varsta pensionare - cumul salariu - pensie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Varsta pensionare - cumul salariu - pensie

Pana la ce varsta pot continua activitatea (si sa primesc in continuare atat pensia, cat si salariul, cumulate), in baza actualului CIM, in Primarie? Mentionez ca am iesit la pensie pentru limita de varsta acum 7 ani.
Legal Advisor, utilizator