avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 422 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cotestatie la executare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cotestatie la executare

Buna ziua! Am si eu o intrebare, daca ma poate ajuta cineva. Prin Legea 278 din 2006 s-au aborgat art. 205 si 206, insulta si calomnia. Am facut recurs inainte de modificare, deoarece aveam o amenda administrativa. Voi fi achitata? Ce mi se va intampla? Pot face vreo contestatie? Cine ma poate ajuta - astept sugestii! Multumesc
Cel mai recent răspuns: danrautu , utilizator 23:44, 25 Octombrie 2006
Actualmente care este soarta recursului?
Actualmente care este soarta recursului?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cotestatie la executare Anamaria Cosoleanu Anamaria Cosoleanu Buna ziua! Am si eu o intrebare, daca ma poate ajuta cineva. Prin Legea 278 din 2006 s-au aborgat art. 205 si 206, insulta si calomnia. Am facut recurs inainte ... (vezi toată discuția)
Contestatie la executare Anamaria Cosoleanu Anamaria Cosoleanu Buna ziua! Am si eu o intrebare, daca ma poate ajuta cineva. Prin Legea 278 din 2006 s-au aborgat art. 205 si 206, insulta si calomnia. Am facut recurs inainte ... (vezi toată discuția)
Calomnia ContSters263719 ContSters263719 Care sint articolele din lege referitoare la calomnie? (vezi toată discuția)