Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cotestatie la executare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cotestatie la executare

Buna ziua! Am si eu o intrebare, daca ma poate ajuta cineva. Prin Legea 278 din 2006 s-au aborgat art. 205 si 206, insulta si calomnia. Am facut recurs inainte de modificare, deoarece aveam o amenda administrativa. Voi fi achitata? Ce mi se va intampla? Pot face vreo contestatie? Cine ma poate ajuta - astept sugestii! Multumesc
Actualmente care este soarta recursului?