Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Anul scolar: 2024-2025 e posibil sa mut copilul in ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Anul scolar: 2024-2025 e posibil sa mut copilul in clasa a-9-a?

Anul acesta scoalar: 2024-2025 e posibil sa mut copilul in clasa a -9-a de la un liceu la altul, pe acelasi profil daca are medie mai mare decat cea a liceului la care as dori sa fac transferul? Daca da, cand se poate si care ar fi pasii legali?
Mergeti la liceu si intrebati.Ei stiu cel mai bine raspunsul.