Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pentru perioada dinaintea pensionării, pentru care ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pentru perioada dinaintea pensionării, pentru care s-a plătit ...

Pentru perioada dinaintea pensionării, pentru care s-a plătit CAS unui Patron al unui SRL cu asociat unic se acordă Puncte de stabilitate ? Dacă nu, care este articolul de Lege care prevede aceasta ?
Daca pentru acea perioada vi s-a retinut si datorat CAS si in plus vi s-a recalculat si pensia pentru stagiul adaugat, atunci pentru acea perioada veti primi si puncte de stabilitate.