Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua . Un drum de acces care are si numar ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua . Un drum de acces care are si numar cadastral provizoriu ...

Buna ziua . Un drum de acces care are si numar cadastral provizoriu poate fi cumparat ? . Mentionez ca in fata casei mele este un drum de acces , pe care nu l - as putea folosi decat eu , deoarece este un capat de strada . Multumesc anticipat !
Irennnes, utilizator