avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1421 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua . Un drum de acces care are si numar ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua . Un drum de acces care are si numar cadastral provizoriu ...

Buna ziua . Un drum de acces care are si numar cadastral provizoriu poate fi cumparat ? . Mentionez ca in fata casei mele este un drum de acces , pe care nu l - as putea folosi decat eu , deoarece este un capat de strada . Multumesc anticipat !
Ultima modificare: Duminică, 29 Septembrie 2024
Irennnes, utilizator

Alte discuții în legătură

Ingradire cale de acces sylvya04 sylvya04 Buna ziua. Am situatia urmatoare: mai multi vecini avem acces la casele noastre prin cale de acces privata care a fost impartita in 4 loturi (lot 1 la ... (vezi toată discuția)
Parcare pe cota indiviza loredanan21 loredanan21 Ce putem face daca cineva parcheaza pe locul nostru de parcare pe un drum de servitute din care avem cota indiviza 30% si pentru care am platit atat la ... (vezi toată discuția)
Cale de acces burloiu burloiu Buna ziua. Va rog sa ma ajutati si pe mine intr.o problema. Parintii au cumparat de la primarie o casa nationalizata in 1995 in care locuiau de mai bine de 50 ... (vezi toată discuția)