Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde se află actualmente arhiva fostei ITHR ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde se află actualmente arhiva fostei ITHR Bucuresti? Îmi ...

Unde se află actualmente arhiva fostei ITHR Bucuresti? Îmi trebuie pentru vechime fiind fost angajat la hotel Bucuresti, 1984-1994. Mulțumesc frumos!

Alexandru Buza
alexandrubuza2005@yahoo.c
sasa63, utilizator
Intrebati
aici
[ link extern ] /

sau

aici
[ link extern ] /