avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1553 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde se află actualmente arhiva fostei ITHR ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde se află actualmente arhiva fostei ITHR Bucuresti? Îmi ...

Unde se află actualmente arhiva fostei ITHR Bucuresti? Îmi trebuie pentru vechime fiind fost angajat la hotel Bucuresti, 1984-1994. Mulțumesc frumos!

Alexandru Buza
alexandrubuza2005@yahoo.c
Ultima modificare: Miercuri, 2 Octombrie 2024
sasa63, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:11, 2 Octombrie 2024
Intrebati
aici
[ link extern ] /

sau

aici
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhivele iiruc ioan1892 ioan1892 Buna ziua,am si eu o intrebare,tatal meu a lucrat la IIRUC,si are nevoie o adeverinta de la detinatorul legal al arhivelor IIRUC Service Bucuresti din perioada ... (vezi toată discuția)
Unde se află actualmente arhiva fostei ithr mangalia? Îmi trebuie ... mihai.i@usm.ro mihai.i@usm.ro Unde se află actualmente arhiva fostei ITHR Mangalia? Îmi trebuie pentru vechime fiind fost angajat în stațiunea Venus, anii 70-80. Mulțumesc frumos! I. ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, va rog sa ma ajutati ! nici arhivele nationale nu ... nicoletanicoleta nicoletanicoleta Buna ziua, Va rog sa ma ajutati ! Nici arhivele nationale nu stiu unde se afla arhiva de la Trust de Constructii Agrozootehnice Bucuresti ,fost T.C.I.A ... (vezi toată discuția)