Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lucrez la o intreprindere publica (OUG 109/2011), ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lucrez la o intreprindere publica (OUG 109/2011), societate in ...

Lucrez la o intreprindere publica (OUG 109/2011), societate in subordinea consiliului local, avem colegii care au depasit in unele luni salariul de 8000 net, au primit prima de vacanta pentru 2024 si primesc in continuare si tichete de masa. Este corect? Mentionez ca nu in toate lunile au depasit salariul net de 8000, doar in unele lunii cand au ore suplimentare.
Multumesc
Vedeți dacă va ajuta sa înțelegeți
[ link extern ]