Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua!cum pot sa aflu cati ani am pe cartea de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua!cum pot sa aflu cati ani am pe cartea de munca?

Foarte simplu, adunati toti anii trecuti in cartea de munca.
calcul matematic simplu ..scaderea datei de inceatre a datei de inceput si apoi adunate toate perioadele ..nicio institutie publica nu va ajuta in acest caz, decat la Casa de Pensii cand depuneti dosarul si emite decizia.