avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 877 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună seara, Am rugămintea să mă îndrumați, un ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună seara, Am rugămintea să mă îndrumați, un coleg ne-a ...

Bună seara,
Am rugămintea să mă îndrumați, un coleg ne-a calomniat, făcând în scris către instituție ca este hărțuit în condițiile în care există dovezi din discuții din care reiese ca nu exista un conflict…

Alte discuții în legătură

Avocat ce da cu stangul in dreptul dogarudobra dogarudobra in timpul unei sedinte de judecata avocatul partii parate a spus ca sunt bolnava mintal. acest lucru l-a scris si in concluzii am cerut judecatorului sa ... (vezi toată discuția)
Acuzat de proxenetism fara dovezi. ajutor va rog comana comana Buna ziua,un ajutor va rog sau pur si simplu o perere.Viitorul meu sot a avut o disputa cu un vecin(discutii ca intre vecini),ulterior s-a sesizat politia sa ... (vezi toată discuția)
Suspect principal in plangere la politie pentru hartuire buna ... Axelutza Axelutza Suspect principal in plangere la politie pentru hartuire Buna ziua, a fost depusa o plangere a unei foste colege cum ca este hartuita telefonic de cineva care ... (vezi toată discuția)