avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 837 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ,as avea o întrebare Mia fost luat permisul din ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ,as avea o întrebare Mia fost luat permisul din cauza ...

Bună ,as avea o întrebare
Mia fost luat permisul din cauza medicala ,am depus cerere la politiept redobandire ,în data de 11.09.2024 am fost la iml și nici în data de azi nam primit un răspuns, a trecut aproape o luna de-atunci, oare cât durează procedura?ma poate ajuta cineva?

Alte discuții în legătură

Redobândire permis de conducere - boli psihice pentru că este ... Reloaded912 Reloaded912 Redobândire Permis de Conducere - Boli Psihice Pentru că este un subiect intens discutat pe forum de multe ori, am zis sa postez aici cum îți ... (vezi toată discuția)
Alcoolemie Kicsike26 Kicsike26 Buna ziua pe 26 aprilie am fost oprit de politisti la etilotest am avut 0.68 dupaia am fost la recoltare sange .rezultatul inca nu stiu .toata ziua nam mancat ... (vezi toată discuția)
Permis suspendat,anulat sau nu ? valyboss valyboss [b]Va rog mult de tot , ma numesc Iacob Valentin Florin si am si eu o intrebare la dumneavoastra , in 13.10.2007 am facut un accident , am avut o alcoolemie de ... (vezi toată discuția)