Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii declaratia somaj
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

declaratia somaj

De ce in noul program de la somaj ianuarie are 21 zile lucratoare?Nu sunt 20?
In ianuarie sunt 20 zile lucratoare. Programul tau e gresit.
Pentru completarea declaratiilor nominale privind contributia la bugetul asigurarilor pentru somaj incepand cu luna ianuarie 2010 este nevoie de inlocuirea fisierului sarb.dbf din directorul unde este instalat programul DECLSOM2009b .
Pentru descarcarea fisierului sarb.dbf; click dreapta pe link apoi selectati "Save target as" in directorul unde este instalat programul Declsom2009b; acceptati inlocuirea fisierului vechi sarb.dbf cu cel nou.

[ link extern ]