avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 250 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii declaratia somaj
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

declaratia somaj

De ce in noul program de la somaj ianuarie are 21 zile lucratoare?Nu sunt 20?
Cel mai recent răspuns: Angela D , Consultant resurse umane 21:57, 8 Februarie 2010
In ianuarie sunt 20 zile lucratoare. Programul tau e gresit.
Pentru completarea declaratiilor nominale privind contributia la bugetul asigurarilor pentru somaj incepand cu luna ianuarie 2010 este nevoie de inlocuirea fisierului sarb.dbf din directorul unde este instalat programul DECLSOM2009b .
Pentru descarcarea fisierului sarb.dbf; click dreapta pe link apoi selectati "Save target as" in directorul unde este instalat programul Declsom2009b; acceptati inlocuirea fisierului vechi sarb.dbf cu cel nou.

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratie cas febr 2010 P.Daniela P.Daniela Buna ziua! Ce stiti de declaratia de CAS a lunii februarie? Se pare ca a suferit schimbari, dar apare numai anuntul acesta pe site-ul Casei de Pensii, nu si ... (vezi toată discuția)
Declaratia de somaj - de la 01.01.2006 fseicaru fseicaru Dragi contribuabili, prin natura job-ului meu, ma ocup de noutati de genul asta. m-am gandit ca v-ar putea fi de folos. lectura placuta #-o Ministrul ... (vezi toată discuția)
Declaratia de somaj - de la 01.01.2006 fseicaru fseicaru Dragi contribuabili, prin natura job-ului meu, ma ocup de noutati de genul asta. m-am gandit ca v-ar putea fi de folos. lectura placuta #-o Ministrul ... (vezi toată discuția)