avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 946 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua, ma puteti ajuta cu un model de notificare ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua, ma puteti ajuta cu un model de notificare inchidere ...

Buna ziua, ma puteti ajuta cu un model de notificare inchidere cont care mai are popriri, nu am mai facut tranzactii pe el din 2009.
Mi s-a spus de la banca, ca nu imi inchide contul pana nu are toate popririle ridicate

Alte discuții în legătură

Inchidere cont cu poprire deschis la banca Anais84 Anais84 Buna ziua, Ajutati-ma va rog si pe mine cu articole din lege care imi permit solicitarea inchiderii contului personal deschis la o banca comerciala din ... (vezi toată discuția)
Executare silita Dominique Popescu Dominique Popescu Buna seara, Va rog sa ma ajutati cu un sfat in urmatoarea problema: am fost executata silit pentru o suma de 14000 lei corespunzatoare unui credit neachitat ... (vezi toată discuția)
Poprire pe cont AdelinaAde AdelinaAde Buna seara , am o intrebare , am primit o instiintare pt poprire pe conturi a unui debit , intrebarea ar fii urmatoarea : daca pe contul respectiv imi intra ... (vezi toată discuția)