avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 906 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună seara, am un apartament gol în București în ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună seara, am un apartament gol în București în care nu ...

Bună seara, am un apartament gol în București în care nu stă nimeni, dar eu trebuie să plătesc căldura pe motiv că urcă până la apartament. Am vorbit cu cei de la asociație și au spus că nu se poate opri căldura, iar eu trebuie să plătesc câte 400-500lei în fiecare lună

Alte discuții în legătură

Cum se poate aproba de asociatie sigilare calorifere Pflorin54 Pflorin54 Buna ziua, numele meu este Florin Popescu si am urmatoarea situatie : - anul trecut in luna noiembrie m-am mutat pentru o perioada de 3 ani din Ploiesti la ... (vezi toată discuția)
Renuntarea la repartitoare marioflorescu marioflorescu Buna ziua, Vreau sa va cer ajutorul in intelegerea unei probleme legate de drepturile proprietarilor de apartamente si a asociatiilor de proprietari. Eu ... (vezi toată discuția)
Oprire caldura pentru neplata intretinerii meka meka Am avut ceva probleme financiare perioada asta si n-am platit intretinerea din luna octombrie. Deci sunt restant pe 3 luni, suma ajunge la vreo 600 lei total. ... (vezi toată discuția)