Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am scoala de profesionala de 3 ani am facut practica ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am scoala de profesionala de 3 ani am facut practica in productie.Casa ...

Am scoala de profesionala de 3 ani am facut practica in productie.Casa de pensii nu recunoaste ca nu este Facultate.Ce pot face.Adeverinta de- la scoala de profesionala am in act scrie ca 3 ani a fost scoala si practica era facute in producrie Ce pot face ???.Multumesc deja inainte daca primesc un raspuns.
Sunteti pensionar ?
Buna ziua DA SANT PENSIONAR
Aveti la dispozitie prevederile Deciziei 18/2015 a ICCJ:
[ link extern ]
Daca indepliniti conditiile din acesata decizie, depuneti cerere de recalculare in baza prevederilor ei.
Daca primiti decizie de respingere o puteti contesta in instanta.