avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 541 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua.Cunoasteti un avocat bun care sa imi apere ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua.Cunoasteti un avocat bun care sa imi apere drepturile? ...

Buna ziua.Cunoasteti un avocat bun care sa imi apere drepturile? Suntem din judetul Cluj. Am un vecin care m-a amenintat ca face el cumva sa imi ia catelul pentru ca l-a latrat ei s-a speriat...Stam la bloc.Multumesc

Alte discuții în legătură

Bună ziua . am un cățel de talie mica de 1 an și 3 luni . ... Claudia12456 Claudia12456 Bună ziua . Am un cățel de talie mica de 1 an și 3 luni . In ziua când m-am mutat in apartament cățelul meu a lătrat 20 de minute fara oprire că era ... (vezi toată discuția)
Evacuare din apartament AlexandraTM AlexandraTM Buna ziua! Locuiesc la bloc in apartamentul matusii mele care locuieste in strainatate (eu am grija de apartament, platesc cheltuieli, etc.). Am un catel ... (vezi toată discuția)
Legea cainilor cu stapan ContSters101252 ContSters101252 Buna ziua, Detin un catel, rasa nepericuloasa , vaccinat , inregistrat, mocrocipat - toate la zi. In parcul in care ne plimbam si ne jucam cu copii, este ... (vezi toată discuția)